مقطع ابتدایی - مجتمع دکتر حسابي
 مجتمع آموزشي فرهنگي دكترحسابي    آفت دانش به کار نبستن آن, و آفت کار دلبستگی نداشتن به آن است. حضرت امیر (ع)    فـرشتگان ، بـالهاى خـود را براى جوینده دانش مى ‏گسترانند و برایش آمرزش مى‏طلبند . (پیامبر خدا صلى‏ الله ‏علیه و ‏آله و سلّم)    اگر مردم مى ‏دانستند که علم چه فوایدى دارد ، هر آینه در جستجوى آن بر مى ‏آمدند ، گرچه در راه آن خون بریزند و در ژرفاى دریاها فرو روند . امام صادق(علیه السلام)    عنایت خداوند جویاى دانش را فرا گرفته است.پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله وسلم)    پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله و سلم: علم حیات اسلام و ستون ایمان است و هر که علمى بیاموزد خدا پاداش او را کامل کند و هر که تعلیم گیرد و عمل کند خدا آنچه نمى داند به او تعلیم دهد.    علم خویش را به جهل ، و یقین خود را به شک مبدل نکنید؛ آنگاه که به علم رسیدید عمل کنید و آنگاه که به یقین دست یافتید، اقدام نمایید. " امام علی (ع) "    
شعار سال: سال تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین

قوانین و مقررات مجتمع آموزشی،فرهنگی دکتر حسابی

قوانین و مقررات مجتمع آموزشی،فرهنگی دکتر حسابی

الف) همکاران
1-استفاده از همکاران متعهد و متخصص و معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
2-استفاده از همکاران علاقه مند به آموزش و پرورش
3-برگزاری دوره های ضمن خدمت (همه ساله) برای کلیه کارکنان

ب)اولیاء دانش آموزان
1-ارتباط منظم و مستمر شما ولی محترم با واحد آموزشی فرزندتان در طول سال تحصیلی به ما امکان می دهد تا بتوانیم علاوه بر نظارت هرچه بهتر بر وضعیت علمی و تربیتی فرزندتان از رهنمودهای فکری و معنوی شما بهره مند شویم.
2-یکی از ضوابط خاص هر محیط منظم آموزشی ،حضور به موقع و خروج به موقع دانش آموز در آن محیط آموزشی است ، لذا تاکید میگردد به ساعات کار مدرسه توجه کافی داشته باشید تا فرزندتان بتواند از تمامی برنامه ها به نحو احسن استفاده نماید.
3-غیبت غیرموجه به مدت یک روز منجر به اخذ تعهد کتبی از ولی محترم گشته و بیش از یک روز در شورای مدرسه تصمیم گیری خواهد شد.
4-شرکت اولیاء محترم در کلیه ی جلسات عمومی و اختصاصی که دعوتنامه ی کتبی از سوی واحد آموزشی ارسال میگردد الزامی است.
5-لازم است دانش آموز همه روزه با لباس فرم کامل در مدرسه حضور داشته باشد.

 

قوانین و مقررات امور مالی
-اولیاء محترم دانش اموزان می بایست با مراجعه به لینک ثبت نام با نام کاربری و رمز عبور خود وارد قسمت امور مالی فرزند خود شوند .
ولی محترم پس از ورود به قسمت امورمالی فرزند خود با انتخاب یکی از درگاه های مربوطه میتواند وارد صفحه پرداخت بانک شده و پس از ثبت اطلاعات مورد نیاز و تایید پرداخت ، فرایند ثبت نام را تکمیل نماید.
-سایت پس از تکمیل فرآیند ثبت نام ، کد رهگیری را در اختیار ولی دانش آموز قرار داده تا به امور مالی مجتمع تحویل دهد.
-پس از تحویل کد رهگیری توسط ولی محترم به امور مالی فرآیند ثبت نام دانش آموز کامل می شود.
-هرگونه انتقاد و یا شکایت و پیشنهاد را اولیاء محترم میتوانند از طریق شماره های ذیل با مجتمع در میان بگذارند                        4-02532703000

-هرگونه اشتباه در ثبت اطلاعات اعم از مشخصات فردی دانش آموز و ...دقیقا به عهده ولی محترم بوده و مجتمع آموزشی فرهنگی دکتر حسابی هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت